از سلیقه کاربران دیگر استفاده کنید

برای اغلب وبلاگ‌نویس‌ها، قالب وبلاگ‌ها حتی شاید بیشتر از محتوای آن‌ها مهم باشد. شاید درستش هم همین باشد چون مخاطب وبلاگ‌ها هم اول قالب و ریخت وبلاگ به چشم‌شان می‌آید. اگر قالب یک وبلاگ به دل ننشیند، بعید است محتوایش بتواند کسی را جذب کند.

با استفاده از قالب ساز میهن بلاگ  می توانید با انتخاب چند تصویر و رنگ بندی مورد نظرتان به سادگی صاحب یک قالب زیبا شوید ، می‌توانید عکس‌های قالب‌تان را در میهن‌بلاگ آپلود کنید ، بجای این‌که ناچار باشید عکس‌ها را جایی روی وب ذخیره کنید و سپس به آن لینک بدهید.

خیلی از کاربران میهن‌بلاگ از قالب‌های پیش‌فرض استفاده می‌کنند و خیلی دیگر هم قالب‌شان را با نظر خود تغییر می‌دهند. برای این‌که به وبلاگ‌نویس‌های میهن‌بلاگی بتوانند از قالب‌های هم‌دیگر استفاده کنند، امکان تازه‌ای به صفحه مدیریت وبلاگ‌ها اضافه شده که به کاربران امکان می‌دهد قالب‌های طراحی‌شده دیگران را استفاده کنند.

اگر شما هم دوست دارید به وبلاگ‌تان تنوع بدهید و میل دارید قالب وبلاگ‌های دیگران را به کار بگیرید، کافی است در نوار سمت‌راست صفحه مدیریت بلاگ، روی «قالب» کلیک کنید و سپس از منویی که باز می‌شود، گزینه «قالب‌های کاربران» را انتخاب کنید.

در این قسمت فهرستی از همه قالب‌های منتشر شده در  میهن‌بلاگ را پیدا می کنید. قالب‌های تازه، فهرستی از قالب‌هاست که بر حسب زمان ساخته‌شدن مرتب شده‌اند. قالب‌های پرطرف‌دار، فهرستی از قالب‌های کاربران است که بر اساس تعداد انتخاب کاربران در طی زمان از هنگام انتشار قالب مرتب شده‌اند. قالب‌های پر استفاده هم فهرستی است که بر اساس تعداد انتخاب‌شدن آن‌ها توسط کاربران مرتب شده است.

اگر در باکس جست‌وجو کلمه‌ای را وارد کنید، می‌توانید قالب‌های مربوطه را پیدا کنید.

این روزها خیلی از وبلاگ‌ها انتخاباتی شده‌اند. برای آغاز می‌توانید در این باکس جست‌وجو، به دنبال نامزدی بگردید که قصد دارید به او رای دهید. این‌طوری می‌توانید با قالب‌تان از نامزد خود حمایت کنید.

دست‌به‌کار شوید و حس و حال تازه‌ای به وبلاگ‌تان بدهید!منبع:
http://admin.mihanblog.com