سلام به میهن بلاگی های عزیز .

همانگونه که مطلع هستید مدتی است که با ارائه سرویس gprs توسط اپراتورهای تلفن همراه در کشورمان ، استفاده از تلفن همراه برای وب گردی نیز رایج شده و با افزایش امکانات و همچنین سرعت آن ، کم کم در حال تبدیل شدن به یک نیاز روزمره است . و اما مسئله ای که همواره استفاده کنندگان این سرویس را در ایران آزار می دهد ، هزینه نسبتاً سنگین آن است . به گونه ای که مشاهده صفحات حجیم وب باعث به وجود آمدن هزینه قابل توجهی برای افراد می شود . البته سرعت پایین لود شدن صفحات در تلفن همراه نیز مزید بر علت شده تا کاربران علاقه به صفحات اینترنتی پر حجم نداشته باشند .

برای حل مشکل این قبیل کاربران و برای راحتی بیشتر ، همراه با هزینه کمتر و سرعت بالاتر دسترسی به وبلاگهای میهن بلاگی های محترم ، از طریق تلفن همراه ، نسخه موبایل میهن بلاگ راه اندازی گردیده است . در این نسخه تنها بخشهای مهم وبلاگ مانند لیست مطالب اخیر و امکان مشاهده هر مطلب گنجانده شده است . که با توجه به مختصر بودن صفحات و قالب بسیار سبک صفحه ، موجب دسترسی سریعتر و صرفه جویی در هزینه های تلفن همراه خوانندگان وبلاگ های میهن بلاگ خواهد گردید .

برای دسترسی به نسخه موبایل میهن بلاگ کافی است پس از آدرس  وبلاگ مورد نظر خود "m/" قرار دهید . به عنوان مثال برای مشاهده نسخه موبایل این وبلاگ باید این آدرس را وارد کنید : http://admin.mihanblog.com/m

همچنین برای قرار دادن لینک نسخه موبایل میهن بلاگ در قالب های خود می توانید از تگ [cb:blog_mobileview_href] استفاده کنید .

داشتن روزهای خوب و لحظات شاد برای شما ، آرزوی قلبی همیشگی ماست .


منبع:
http://admin.mihanblog.com