سلام به همه میهن بلاگی های عزیز
 

سرویس جدید «فروشگاه من» که در 25 آبان ماه در جشن تولد پنج سالگی میهن بلاگ رونمایی شد، پس از طی مراحل آزمایشی خود ، از امروز در دسترس عموم کاربران قرار گرفته است.

بلاگران میهن بلاگ می توانند از این پس در داشبورد مدیریتی وبلاگ خود با ثبت نام در این سرویس جدید، «فروشگاه من» را برای وبلاگ خود فعال نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

شما با استفاده از این امکان جدید می توانید به کسب درآمد با استفاده از تبلیغات هوشمند و بدون بهم ریختن چهره وبلاگ خود بپردازید.

در این سرویس پس از ثبت نام و ثبت فروشگاه خود ، می توانید نسبت به انتخاب محصولات مورد نظر و مرتبط با وبلاگ خود در دسته بندی های مختلف از فروشگاه میهن بلاگ و افزودن آن به فروشگاه خود اقدام نمایید .

محصولات انتخاب شده در بالای مطالب وبلاگ شما به طور متناوب پخش می شوند و بینند گان وبلاگ شما با کلیک بر روی آن و تکمیل پروسه خرید محصول مورد نظر ، موجب کسب درآمد برای شما خواهند شد .

شما همواره در پنل فروشگاه خود می توانید نسبت به مشاهده میزان فروش فروشگاه خود ، درآمد و پورسانت کسب شده خود ، پیگیری وضعیت سفارشات با جزئیات و همچنین میزان فروش محصولات مختلف خود اقدام نمایید.

هنگاهی که درآمد شما از فروشگاه خود به حد معینی برسد ، همکاران ما اقدام به واریز درآمد شما به حسابتان خواهند نمود .

شما همواره می توانید گزارش پرداخت هایی که به شما شده است را در پنل وبلاگ خود مشاهده نمایید .

فراموش نکنید که اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید تا هنگام پرداخت ها با مشکل مواجه نشوید.

پرداخت ها از طرف میهن بلاگ تضمین شده است. پس آسوده باشید و در کنار وبلاگ نویسی درآمد داشته باشید.

در صورت تغییر اطلاعات حساب خود ، حتماً از بخش ویرایش اطلاعات در پنل وبلاگ خود نسبت به درج اطلاعات صحیح اقدام نمایید .

ضمناً چنانچه محل نمایش محصولات با قالب وبلاگ شما سازگاری نداشته باشد ، از قسمت تنظیمات محل نمایش محصولات ، می توانید نسبت به تغییر محل پخش محصولات در وبلاگ خود اقدام نمایید .

 از لینک "غیر فعال کردن فروشگاه"  در پنل وبلاگ خود ، می توانید برای غیرفعال نمودن موقت فروشگاه وبلاگ خود و عدم پخش محصولات در وبلاگتان ،   و  از لینک "فعال سازی مجدد فروشگاه" برای فعال سازی و پخش مجدد محصولات در وبلاگتان استفاده کنید .

امیدواریم این سرویس جدید نیز موجب رضایت خاطر میهن بلاگی های عزیز گردد .

همچنان منتظر سرویسهای جدید میهن بلاگ باشید .

موفقیت و سربلندی شما ، آرزوی قلبی ماست . 

منبع:
http://admin.mihanblog.com